Hakkımızda

hakkimizdaSancaktepe Nakliyat olarak 1992 yılından bu yana merkezi olarak sancaktepe’de hizmet vermekte olan firmamız Sancaktepe Evden Eve Nakliyat sizlere kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Ev ve Ofis taşıma işlemlerinde akla gelen ilk firma olan Sancaktepe Nakliyat geniş araç filosu ve profesyonel yapısı ile her türlü nakliye talebinize cevap vermektedir. Ev taşıma hizmetlerinde firmamız günlük sıfır malzeme ile tüm eşyalarınızı ambalajlı ve paketleyerek taşıma durumuna getirdikten sonra de-monte eşyalarınızı sökümü ve ambalajlama yeni eviniz de ise kurulumu ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat ile Avize, stor perde vb. eşyaları firmamızın deneyimli ustaları tarafından söküm ve takım işlemleri yapılır ve kullanım haline getirilir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat genelinde ve Türkiye genelinde yapılan Kentsel dönüşüm çalışmaları ile taşınma oranlarında büyük artış görülmektedir bu nedenle müşterilerimizin firma tercihlerinde dikkat etmesi gereken hussular vardır.

Nakliye firmaları internet sitelerini incelerken özellikle araçların üzerindeki yazılara dikkat edin. Birçok internet sitesinde bariz paint ile yazılmış araç resimleri var bu firmaları tercih etmeyin.

  • Yakın zamanda taşınan arkadaşlarınızdan tavsiyeler alın, onların yaptıkları yanlışları tekrarlamayın.
  • Limited yada A.Ş olduğunu söyleyen firmaları Türkiye  Ticaret Sicil Gazetesinde sorgulayın. Doğrulayamaz iseniz bu firmadan hizmet alırken iyi düşünün.
  • K-1 ve K-3 Belgesinde yazılı ünvanlarında Türkiye Ticaret Sicilden araştırın. K belgesini kendi doldurduğu belli olan firmalardan uzak durun.
  • Bulunduğunuz veya taşındığınız şehrin evden eve nakliyat firmalarını tercih edin.
  • Şehir içi evden eve nakliyatta size yakın firmaları tercih edin. Yakın firmalar daha ekonomik fiyatlara hizmet verebilir.